Krijuar dhe Autorėsia ... Design and Copyright

© 2007 ... Eltion SOTIRLLARI ...

   

- Ne nuk mbledhim asnjė informacion tė rezervuar ose personal pėr Ju kur vizitoni faqen tonė.

- Nėse vizitoni faqen tonė, nė mėnyrė qė tė kuptojmė mė mirė se si pėrdoret kjo faqe, ne mbledhim dhe ruajmė vetėm informacionin e mėposhtėm:

 • Emrin e domain (pėr shembull, YAHOO.COM, nėse lidheni nga njė adresė nė YAHOO).

 • Datėn dhe kohėn kur Ju vizitoni faqen tonė.

 • Adresėn e Internetit tė ndonjė faqeje qė mund t’ju ketė drejtuar tė vizitoni faqen tonė.

 • Informacionin qė Ju lexoni kur Ju vizitoni faqen tonė.

 •  

  - Ne pėrdorim informacionin pėr tė matur numrin e vizitorėve qė vizitojnė seksione tė ndryshme tė faqes sonė, pėr tė zbuluar se cili ėshtė informacioni mė i kėrkuar dhe pėr tė na ndihmuar qė ta bėjmė faqen tonė mė tė dobishme pėr vizitorėt.

  r ēdo informacion ose koment ju lutemi na shkruani nė adresėn help@albaniadutyfree.com.

  - We don't take any reserved information or personal when You want to visit our Internet webpage.

  - When You visit our webpage, for understanding the way as this page are used, we receive and we hold only the follows information:

 • Domain name (i.e., YAHOO.COM, when you login from YAHOO address).

 • Date and time when You visit our Internet webpage.

 • Internet address that it has made you to enter in our webpage.

 • Information that You read when You visit our webpage.

 •  

  - We hold this information in order to count the numbers of visitors that visit various sessions of our website, in order to discover more tried information and to help us to make more useful this website for the visitors.

  For any information or comment, please contact with e-mail address help@albaniadutyfree.com.

     

  ... Tė gjitha tė drejtat e rezervuara ...

   

  - Kodi Civil i Republikės sė Shqipėrisė. Ligji nr. 9380. Datė 28.04.2005. "Pėr tė drejtėn e autorit dhe tė drejtat e tjera tė lidhura me tė" dhe Aktet Ligjore nė vazhdimėsi.

  - Asnjė pjesė e kėtij publikimi nuk mund tė riprodhohet ose ruhet nė njė sistem tjetėr tė dhėnash ose tė transmetohet nė ēdo formė ose me ēdo mjet elektronik, mekanik, fotokopje, regjistrues, ose tė tjerė, pa lejen e shkruar tė publikuesit.

  ... All rights reserved ...

   

  - Albanian Civil Code. Law no. 9380. Date 28.04.2005. "On copyright and other related rights" and Legal Act consistently.

  - No part of this publication may be reproduced, or stored in a retrieval system, or transmitted in any form or by any means, electronic, mechanical, photocopying, recording, or otherwise, without written permission of the publisher.

     
   

  Albania Duty Free Distribution Shpk. (Ltd.)

  J 91914004 L

     
  1403 ABA Business Center, Rr. Papa Gjon Pali II, 1000 Tiranė - Shqipėri

  1403 ABA Business Center, Str. Papa Gjon Pali II, 1000 Tirana - Albania

     

  tel.: +355 (0) 44 500621 / (0) 44 539948

  e_sotirllari@albaniadutyfree.com