... kurseni pėrpara se tė fluturoni ...

 

 

"albanian duty free distribution" me dyqanin e saj DUTY FREE SHOP ėshtė njė kombinim i pėrkryer: cilėsi e lartė dhe ēmimet mė tė lira se nė ēdo aeroport tjetėr.