rregullat e reja

 

k u j t e s ė  !

 

DUTY FREE SHOP ?

pa problem !

nė tė gjitha fluturimet direkte ose tranzite !

mos harroni tė blini DUTY FREE SHOP (pa taksa) tek ne!

JU mund tė merrni nė bordin e avionit ēdo lloj parfumi, pije ose ēdo artikull tjetėr tė lėngshėm dhe gel nė dyqanin DUTY FREE SHOP:

kur udhėtoni nė tė gjitha vendet e bashkimit europian (BE) ose jo.