kryefaqe

 

 

 

"albanian duty free distribution" ėshtė njė kombinim i eksperiencės shumėvjeēare nė shitjen me pakicė dhe produkteve cilėsore e tė markuara, me njė shėrbim shumė tė mirė ndaj klientėve, e mbėshtetur dhe e menaxhuar me njė staf qė janė nga mė ekspertėt nė shitje dhe mirėmbajtje.